Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Piłkarz Chapecoense tydzień przed katastrofą dowiedział się, że będzie ojcem

Na Twitterze pojawiło się niezwykle wzruszające wideo, na którym koledzy z Chapecoense przekazują Thiaguinho, że zostanie ojcem. W katastrofie samolotu w Kolumbii zginęło 76 z 81 osób lecących do Medellin, w tym wielu piłkarzy i działaczy brazylijskiego klubu
Chapecoense szykowało się do historycznego wydarzenia - finału Copa Sudamericana, odpowiednika europejskiej Ligi Europy, z kolumbijskim Nacionalem Medellin. Na tydzień przed wylotem do Kolumbii jeden z piłkarzy Chapecoense, 22-letni Tiago Da Rocha Vieira, zwany Thiaguinho, dowiedział się, że zostanie ojcem.

Nowinę przekazali mu jego klubowi koledzy, wręczając w szatni liścik i paczkę od jego żony, Graziele. Thiaguinho z początku nie chciał nawet otworzyć paczki, ale kiedy po kilku chwilach zorientował się, o co chodzi, rozpoczął z kolegami taniec radości.

" Tatusiu, ciesz się jak ja i mama" - było napisane na karteczce.

Media w Brazylii piszą, że Thiaguinho i Graziele niedawno się zaręczyli. Wideo zostało wrzucone na Twitter przez rodzinę piłkarza, by uczcić pamięć 22-latka.

W katastrofie samolotu zginęło 76 z 81 osób lecących do Medellin, w 37 zawodników i trenerów Chapecoense, 8 członków kierownictwa klubu, 20 dziennikarzy, 3 gości i 8 członków załogi.

Lotnicze tragedie z udziałem piłkarskich drużyn