Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Laurent Koscielny: Nabil Fekir jest nieco jak Lionel Messi

- Nabil Fekir jest nieco jak Lionel Messi - powiedział Laurent Koscielny chwaląc swojego kolegę z reprezentacji Francji.
- Nabil ma niesamowite umiejętności techniczne. Jest nieco jak Messi ze swoimi małymi krokami gdy biegnie z piłką, by minąć rywala. Jego rozwój został nieco zastopowany przez paskudną kontuzję, ale powoli wraca do swojego najwyższego poziomu - stwierdził obrońca Arsenalu.

- To piłkarz, który robi różnicę na boisku za pomocą asysty albo gola. Jest młody i bardzo miły, więc mam nadzieję, że zostanie świetnym zawodnikiem.

23-letni Fekir gra w Olympique Lyon. Dużą część poprzedniego sezonu stracił po zerwaniu więzadeł krzyżowych, przez co ominęło go Euro 2016. Selekcjoner Didier Deschamps wiązał z nim spore nadzieje na ten turniej.

Pochodzący z Algierii piłkarz ma teraz pomóc Francuzom w meczach z Bułgarią (piątek) oraz Holandią (poniedziałek) w eliminacjach mistrzostw świata 2018. W pierwszej kolejce "Trójkolorowi" tylko zremisowali na wyjeździe z Białorusią (0-0).Przekombinował z metodami treningowymi. Filmy porno! Inne pomysły też zadziwiają