Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Frank de Boer opuści Ajax? "Liverpool i Newcastle to fantastyczne kluby"

Trener wicemistrzów Holandii przyznał, że jest coraz bliżej przenosin na Wyspy Brytyjskie. Chciałby trenować jeden z klubów tamtejszej Premier League. "Skończę sezon z Ajaksem i zobaczymy, co dalej" - powiedział.
Po pięciu latach pracy w Ajaksie, Frank de Boer może opuścić Amsterdam i podjąć pracę trenerską w Anglii - czytamy w brytyjskim "Daily Mail". Holender przyznał, że jest gotów na "podjęcia wyzwania" w Premier League. - Myślę, że ten moment [odejścia do Anglii] zbliża się wciąż i wciąż - powiedział.

W brytyjskiej prasie plotkuje się, że de Boer mógłby objąć stanowisko menedżera w Newcastle bądź Liverpoolu. Tamtejsi trenerzy - Steve McLaren i Brendan Rodgers - nie są pewni swoich pozycji. A spytany o oba kluby de Boer odrzekł: - To bardzo interesujące drużyny. Myślę, że byłby w stanie sprawić je jeszcze lepszymi.

Holender z pewnością jednak nie opuści Ajaksu przed końcem sezonu. Zaznaczył to jednoznacznie. - Mam tu jeszcze coś do zrobienia. Skończę sezon z Ajaksem i wtedy zobaczymy, co dalej - stwierdził.

Frank de Boer w roli trenera klubu z Amsterdamu zdobył pięć tytułów mistrzowskich. Jednym z zawodników w jego zespole jest reprezentant Polski Arkadiusz Milik.

Stanisława Czerczesowa jeszcze w Legii nie ma, ale już jest obiektem żartów [MEMY]