Puchar Austrii. Niesamowity gol bramkarza z 80 metrów [WIDEO]

Bramkarz Leo Hannes zdobył w 95. minucie zwycięską bramkę dla UKS Piesendorf z USV Berndorf w Pucharze Austrii. Hannes kopnął piłkę do bramki rywali spod własnego pola karnego.

Jest 95. minuta meczu, który decyduje o awansie do kolejnej rundy Pucharu Austrii. Berndorf przegrywa 2:3, ma rzut wolny w okolicy pola karnego rywali. Rzuca wszystkie siły do ataku, w pole karne rywali rusza nawet bramkarz.

Po wybiciu z rzutu wolnego piłka wpada prosto w ręce Leo Hannesa. Ten rozgląda się wokół siebie i mocnym wykopem posyła futbolówkę w kierunku pustej bramki rywali. Za piłką popędził jeden z obrońców, ale nie zdążył jej dogonić.

Hannes trafił do siatki rywali z około 80 metrów. Swoim golem przypieczętował awans UKS Piesendorf do kolejnej rundy.