Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Liga grecka. Panathinaikosu nie stać na rachunki za prąd

Jeden z najważniejszych greckich klubów piłkarskich, Panathinaikos Ateny, zalega z rachunkami za prąd na wynajmowanym przez siebie od państwa Stadionie Olimpijskim.
W otwartym liście do ekstraklasy, greckiego związku piłkarskiego i telewizji Nova zarządzający stadionem Peter Galaktopoulos napisał, że klub nie spełnił zobowiązań finansowych.

Galaktopoulos zasugerował, że od teraz klub powinien rozgrywać spotkania przy świetle słonecznym, żeby nie musieć opłacać rachunków za oświetlenie.

To nie wydaje się prawdopodobne, bo według umowy z Novą większość meczów Panathinaikosu ma się odbyć w najlepszym czasie antenowym.

- To prawda, że są jakieś niewiarygodne kwoty, które trzeba uregulować, i prowadzimy nieustanne rozmowy z zarządem stadionu, mając nadzieję, że uda się rozwiązać problem przed końcem roku - ogłosił rzecznik prasowy stołecznego klubu.

- Wszystkim też wiadomo, że rozważamy powrót w nadchodzącym roku na nasz stadion [Apostolos Nikolaidis], położony bliżej centrum miasta. To wciąż otwarta sprawa - dodaje rzecznik.

Więcej o:
Komentarze (6)
Liga grecka. Panathinaikosu nie stać na rachunki za prąd
Zaloguj się
 • pubz

  Oceniono 36 razy 34

  Widzę, że zawodnicy dorabiają na masażach w trakcie meczów.

 • rt-z

  Oceniono 33 razy 29

  Grecy zorietowali sie, ze trzeba placic za energie.

 • rt-z

  Oceniono 27 razy 23

  Wkrotce zorietuja sie, ze jest fiskus i trzeba placic podatki - Oooo! zamach na demokracje!

 • anagennisi

  Oceniono 11 razy 11

  To co ma powiedzieć AEK, który zalega ze wszystkim..

  greckapilka.cba.pl

 • prawda_w_oczy

  Oceniono 13 razy -1

  kretynskie umowy z TV ... a wystarczylo dac klauzule ze jesli TV zyczy sobie mecz przy sztucznym oswietleniu to ona pokrywa rachunki za prad.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX