Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Liga turecka. Paweł Brożek trafi do Beitaru Jerozolima?

PRZEGLĄD PRASY. Paweł Brożek mecze Trabzonsporu ogląda głównie z ławki rezerwowych. Polakowi bardzo zależy na tym żeby regularnie grać Według Faktu kolejnym klubem, który interesuje się 28-letnim napastnikiem jest Beitar Jerozolima. - Mamy dla Pawła ofertę z jednego z izraelskich klubów - potwierdza informację Sadri Sener, prezes tureckiej drużyny.
Dwa dni temu "Gazeta Krakowska" napisała, że Brożkiem zainteresowana jest Legia Warszawa. Na Łazienkowską chciałby go ściągnąć Maciej Skorża. Szkoleniowiec wicelidera Ekstraklasy zna napastnika z czasów, kiedy prowadził Wisłę Kraków.

W piątek Fakt napisał , że Brożka w swoim klubie widziałby Arcadi Gaydamak. Do Beitaru Jerozolima Polak miałby trafić na zasadzie półrocznego wypożyczenia.

Sam piłkarz marzy o grze na Euro 2012. Żeby jednak dostać się do kadry, musi grać regularnie. Takie warunki postawił reprezentantom trener Smuda.

Paweł Brożek trafił do Trabzonsporu wraz z bratem Piotrem z Wisły Kraków 5 stycznia 2010 roku. Podpisał 2,5 letni kontrakt. W 22 spotkaniach w barwach tureckiego klubu strzelił 3 bramki.

Reprezentant Polski zmienił klub - Obraniak W Bordeaux ?