Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Liga rosyjska. Drogba w Machaczkale? Jest oferta

Czy Didier Drogba pójdzie w ślady Kameruńczyka Samuela Eto'o i przeniesie się do Anży Machaczkały? Rosyjski klub właśnie złożył mu bardzo kuszącą propozycję. Według umowy snajper Chelsea Londyn po przenosinach do Machaczkały miałby zarabiać 10 milionów funtów rocznie
Anży Machaczkała nie ma dość swoich szokujących transferów. Po sprowadzeniu do Rosji m.in. Roberto Carlosa i Samuela Eto'o zaczął kusić kolejnego futbolowego gwiazdora - Didiera Drogbę. Według brytyjskiego dziennika "Daily Mail" napastnik Chelsea Londyn i reprezentacji Wybrzeża Kości Słoniowej miałby zarabiać po przenosinach do Machaczkały 10 milionów funtów rocznie. Z taką ofertą ponoć już się Drogba zaznajomił, a jeśli ją przyjmie do transferu dojdzie już w zimowym okienku transferowym. Sytuacja dla Anży jest korzystna - Drogba nie porozumiał się jeszcze ze swoim klubem odnośnie nowego kontraktu, który wygasa mu latem.

Nie wiadomo tylko, czy Drogba nie poczuł się trochę urażony propozycją, która wyżej stawia umiejętności Eto'o od jego. Dla przypomnienia - Kameruńczyk, który do Anży przeniósł się z Interu Mediolan zarabia w Machaczkale aż 15,6 milionów rocznie. Właściciel klubu, rosyjski miliarder Sulejman Kerimow uczynił go w ten sposób najlepiej opłacanym piłkarzem świata.