Liga rosyjska. Kolejna bramka Eto'o (wideo)

Samuel Eto'o, napastnik Anżi Machaczkały strzelił kolejną bramkę dla swojego zespołu. Tym razem trafił w zwycięskim 2:1 meczu z Wołgą Niżny Nowogród.

Były piłkarz Interu Mediolan pierwszego gola dla Anżi strzelił już tydzień temu w swoim debiucie w meczu z Rostowem. Teraz dołożył do tego kolejne trafienie. Dzięki zwycięstwu, Anżi awansowało na 4. miejce w tabeli. Do lidera CSKA Moskwa traci sześć punktów.

Eto'o do siatki trafił w 17. minucie meczu, dzięki czemu jego drużyna zdołała wyrównać. Zwycięski gol padł w 60. minucie. Samobójcze trafienie zaliczył Alexander Shulein.

Kameruńczyk do Anżi trafił w letnim okienku transferowym z Interu Mediolan. W Dagestanie dostał pensje w wysokości 20 milionów rocznie. Dzięki temu stał się najlepiej zarabiającym piłkarzem na świecie.