Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Ligue 1. We Francji szydzą z Grzegorza Krychowiaka. "PSG zapłaciło za niego 30 mln, by zagrał z nami..."

"PSG zapłaciło za niego 30 mln euro, by zagrał z nami. Nie wiedzieliśmy, że aż tak się nas boją" - tak o Grzegorzu Kychowiaku napisał na Twitterze czwartoligowy klub US Granville. We Francji o kpinach z reprezentanta Polski zrobiło się bardzo głośno.
W sobotę rezerwy PSG podejmowały walczący o pierwsze miejsce w tabeli Granville. Wracający po kontuzji Krychowiak zagrał w tym meczu od początku. Został zdjęty pod koniec drugiej połowy (w 77. minucie), ale zanim zszedł z boiska oficjalny profil czwartoligowego Granville zakpił z Polaka. "PSG zapłaciło za niego 30 mln euro, by zagrał z nami. Nie wiedzieliśmy, że aż tak się nas boją" - napisano.

We Francji o kpinach z reprezentanta Polski zrobiło się bardzo głośno. Sam wpis na Twitterze w niedzielę po południu miał ponad 2 tys. polubień i dwa razy więcej retweetów. Ani oficjalny profil PSG, ani tym bardziej sam Krychowiak nie zareagowali na zaczepkę Granville.

Francuskie media dobrze oceniły występ Krychowiaka w rezerwach. Zresztą jak całego PSG, które ograło lidera 3:0. - Zapewniał zespołowi równowagę między obroną i atakiem, nadawał tempo. Miał kilka dobrych prostopadłych podań- podsumował występ Krychowiaka serwis CulturePSG.com.

Krychowiak wylądował w rezerwach, by się odbudować po kontuzji (zbicie kości). Ale prawda jest taka, że od transferu do PSG nie zachwyca. Od początku sezonu zagrał w 16 meczach - na boisku spędził 907 minut - nie strzelił gola, ani nie miał asysty.

- Wiem, że w Polsce się o tym nie pamięta, ale on rok temu był wśród najlepszych defensywnych pomocników na świecie. On dalej nim jest, ja wiem, że 2017 rok to znowu będzie rok Grzegorza Krychowiaka - w rozmowie ze Sport.pl mówi ojciec piłkarza Edward.Nowy piłkarz w Milanie, a włoskie media zachwycają się jego dziewczyną. Mają rację! WOW
Więcej o:
Komentarze (23)
Ligue 1. We Francji szydzą z Grzegorza Krychowiaka. "PSG zapłaciło za niego 30 mln, by zagrał z nami..."
Zaloguj się
 • vega.vincent

  Oceniono 8 razy 4

  Znalazł czas by zagrać mecz ?

 • sroczka66

  Oceniono 10 razy 4

  Ważne, że ma fajne płaszcze.

 • 40pac

  Oceniono 2 razy 2

  Cala Francyja sie smieje ?!!!!
  Ojojoj co teraz bedzie...chyba wstyd ogarnie wszystkich Polakow!!!!
  Co za tworczosc??!! :ha ha ha

 • justas32

  Oceniono 8 razy 2

  W Polsce nienawidzi się każdego który wyrasta ponad przeciętność. A jak już mu się noga podwinie - to trzeba zgnoić koniecznie ...

 • makvelithedon7

  Oceniono 3 razy 1

  Raczej z siebie się powinni śmiać. Po pierwsze dlatego, że takim budżetem są ledwie na trzecim miejscu. Po drugie dlatego, że wybulili za typowo defensywnego pomocnika starej szkoły ogromną kwotę i liczyli, że ten sprosta wymaganiom klubu, który w każdym meczu musi grać atakiem pozycyjnym.

 • iarna

  Oceniono 3 razy 1

  Jednakowóz wynik meczu i gra pokazują, że chłopcy z Granville raczej słodzą sobie gorzką pigułke. Więc czas może posmiać się z nich.

 • louisciffer

  0

  A tępy Adonis, kupi sobie ciuszek.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX