Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Krychowiak chciał odejść z PSG już jesienią?

"France Football" twierdzi, że Grzegorz Krychowiak już jesienią zastanawiał się nad odejście z PSG ledwie kilka miesięcy po transferze z Sevilli.
Latem PSG zapłaciło hiszpańskiemu klubowi za Krychowiaka 26 mln euro. Polak ma problemy z aklimatyzacja w nowej dla siebie drużynie. Od transferu zagrał w 16 meczach PSG, zaczął tylko sześć z nich od pierwszej minuty. Jest piątym pomocnikiem mistrzów Francji.

"France Football" twierdzi, że Krychowiak już jesienią zastanawiał się nad tym, czy nie powinien odejść z PSG. Gazeta twierdzi, że Polak czuł, że to nie jest miejsce dla niego, że nie pasuje poziomem do PSG i ciężko mu wywalczyć miejsce w składzie. Potem zmienił zdanie i postanowił "harować jak wół i spróbować przekonać do siebie trenera.

Od kilku tygodni media co chwilę donoszą o kolejnych klubach zainteresowanych Krychowiakiem. - Jest kilka klubów, wolałbym ich nie wymieniać z nazwy, które kontaktowały się ze mną, by zapytać o sytuację Grzegorza. On chce grać, chce wiedzieć, że PSG wierzy w niego. Nie żałuje tego transferu. To wielki klub i wielka szansa, którą chce wykorzystać. Zagrał w 16 meczach we wszystkich rozgrywkach, co nie jest porażającą liczbą, ale to normalne w takim klubie, gdzie jest ogromna rywalizacja. To nie jest idealny sezon, Grzegorz nie jest zadowolony, ale skupia się na pracy. Po zakończeniu sezonu usiądziemy z władzami PSG by przedyskutować przyszłość, jakie mają wobec niego plany - mówił Krzysztof Krychowiak, brat Grzegorza.Pamiętacie ich? Na pewno! Byłe gwiazdy ekstraklasy do wzięcia za darmo


Czy Grzeogrz Krychowiak powinien odejść z PSG?
Więcej o:
Komentarze (3)
Krychowiak chciał odejść z PSG już jesienią?
Zaloguj się
 • kralik111

  Oceniono 2 razy 2

  Artykul o niczym, czyli kolejny zwal intelektualny pryszczatego Owczarka.

 • malepifko

  Oceniono 1 raz 1

  Dokładnie, artykuł o niczym. Coraz więcej takich na gazeta.pl.

 • sunim

  0

  Krycha powinien powoli pakować te swoje futra, kozaczki i torebki. W PSG się nie przebije, bo jest niestety piłkarsko drewniany. Dzisiaj nawet na pozycji drwala trzeba potrafić grać w piłkę. Przyjąć, podać. Krycha nie potrafi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX