Liga francuska. Gol Kamila Grosickiego najpiękniejszy w rundzie jesiennej! [WIDEO]

Gol Kamila Grosickiego w listopadowym starciu z Bordeaux (2:2) został wybrany najładniejszym trafieniem w rundzie jesiennej francuskiej Ligue 1. Polak wygrał głosowanie na stronie "L'Equipe".
Grosicki pojawił się na boisku dopiero w 67. minucie tego spotkania. Bramkę zdobył już po ośmiu minutach fantastycznym uderzeniem zza pola karnego.

To uderzenie dostało 28 procent wszystkich głosów. Drugie i trzecie miejsca zajęły bramki Hatema Ben Arfy (15 i 14 proc.). Wszystkie trafienia można zobaczyć na stronie "L'Equipe".

Grosicki grał w 17 z 19 spotkań Rennes, choć większość z nich zaczynał na ławce rezerwowych. Miejsce w podstawowym składzie wywalczył dopiero pod koniec rundy jesiennej. Wraz z Giovannim Sio jest najlepszym strzelcem zespołu, choć grał prawie dwa razy mniej od niego (714 minut do 1338). Zaliczył też jedną asystę. Po połowie sezonu Rennes zajmuje 7. miejsce z 27 pkt. Do drugiego AS Monaco traci 5 punktów.