Ligue 1. Obraniak znów strzelił gola dla Bordeaux

Ludovic Obraniak strzelił kolejnego gola dla Bordeaux. Jego drużyna w spotkaniu 12. kolejki pokonała na wyjeździe 2:1 Niceę, a polski pomocnik popisał się kapitalnym uderzeniem zza pola karnego.
Trwa świetna passa strzelecka Obraniaka. 32-krotny reprezentant Polski zdobył gola w trzecim kolejnym meczu Bordeaux i w sumie ma już na swoim koncie cztery trafienia w tym sezonie ligowym.

W meczu z Niceą trafił do siatki w 59. minucie, kiedy to popisał się strzałem zza pola karnego. Piłka wleciała tuż pod poprzeczkę bramki przeciwników.

Był to gol na 2:0, wcześniej prowadzenie Bordeaux dał w 31. minucie Gregory Sertic. Kontaktowego gola dla Nicei strzelił dopiero w 77. minucie z rzutu karnego Dario Cvitanich.

Po 12 kolejkach Bordeaux zajmuje 10. pozycję w tabeli ligi francuskiej.