Ligue 1. Gol Krychowiaka dał zwycięstwo Reims nad PSG [WIDEO]

W spotkaniu 27. kolejki ligi francuskiej Reims nieoczekiwanie pokonało PSG 1:0. Gola na wagę zwycięstwa zdobył reprezentant Polski Grzegorz Krychowiak
Wychodzisz z domu, a grają Polacy? Śledź relacje w telefonie dzięki aplikacji Sport.pl Live

Reims sprawiło prawdziwą sensację, bo od 60. minuty grało w dziesiątkę. Dwie żółte kartki otrzymał Christopher Glombard. Mimo osłabienia Reims zdołało strzelić gola. W 64. minucie z bliskiej odległości piłkę do siatki skierował wślizgiem Grzegorz Krychowiak. To jego drugi gol w tym sezonie.

Całe spotkanie w barwach PSG rozegrał Zlatan Ibrahimović. David Beckham wszedł na boisko w 64. minucie.

PSG mimo porażki pozostaje liderem Ligue 1, ale jeśli Lyon wygra w niedzielę z Brest zrówna się punktami z zespołem z Paryża. Reims zajmuje 17. miejsce.