Ligue 1. Drużyna Krychowiaka przegrała z PSG

Reims przegrało na wyjeździe 0:1 z Paris Saint-Germain i pozostaje na szóstym miejscu w tabeli Ligue 1. 90 minut rozegrał Grzegorz Krychowiak.

Jedynego gola w 65. minucie strzelił Kevin Gameiro, który uderzył głową po dośrodkowaniu Maxwella. Gospodarze wystąpili w prawie najmocniejszym zestawieniu. W pierwszym składzie był między innymi Zlatan Ibrahimović.

Trener Reims, Hubert Fournier, przydzielił Krychowiakowi głównie zadania defensywne. Polak nie popisał się niczym szczególnym. W 44. minucie zobaczył żółtą kartkę za faul. Chwilę wcześniej jego kolega z drużyny, Diego, zmarnował rzut karny.

Po dziewięciu kolejkach Reims ma na koncie 14 punktów i zajmuje szóste miejsce. PSG, które ma 19 punktów, jest pierwsze.