Serie A. Zmiażdżone Palermo

Prawdziwe upokorzenie przeżyli kibice Palermo w 27. kolejce ligi włoskiej. Ich drużyna przegrała na własnym boisku 0:7 z Udinese, a cały łup bramkowy podzielili między siebie Di Natale i Sanchez.

Najskuteczniejszy piłkarz Udinese Antonio Di Natale pierwszego gola zdobył już w 10. minucie. Później dołożył jeszcze dwa - w 41. i 60. z karnego. Jeszcze okazalej wygląda dorobek Sancheza - strzelił cztery gole (w 19., 28., 42., 48. minucie), a na boisku przebywał tylko 53. minuty. Gdyby trener nie pośpieszył się ze zdjęciem Sancheza, mógłby paść jakiś niesamowity rekord.

Piłkarze Palermo reagowali na upokorzenie ze strony Udinese bardzo nerwowo. Mecz kończyli w dziewiątkę. Najpierw nie wytrzymał Bacinović, który w 40. minucie obejrzał drugi żółty kartonik (było już wtedy 0:3), zaś przy stanie 0:6 nerwy puściły Darmianowi - został wyrzucony z boiska za faul w polu karnym, a jedenastkę na siódmego gola zamienił Di Natale.