Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Serie A. Były prezydent Fiorentiny: Gramy o utrzymanie

- Głównym celem Fiorentiny jest zapewnienie sobie utrzymania - powiedział były prezydent klubu z Florencji, a obecnie jego udziałowiec - Andrea Della Valle.
W ostatniej kolejce Serie A, zespół Artura Boruca zremisował bezbramkowo na własnym boisku z Sampdorią. Dla piłkarzy Sinisy Mihajlovicia taki wynik jest jak porażka. - To strata dwóch punktów - powiedział po spotkaniu w rozmowie z Radioblu Della Valle. - Nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że był to dla nas krok wstecz, ale musimy patrzeć w przyszłość - dodał.

Po fatalnym starcie, drużyna ze stadionu Artemio Franchi wydostała się z ogona tabeli i z 33. punktami zajmuje obecnie 11. pozycję. Ma jeszcze nawet szanse na awans do europejskich pucharów.

Słaba dyspozycja Fiorentiny stawia pod znakiem zapytania dalszą pracę z zespołem Mihajlovicia. Della Valle nie chce jednak już teraz wypowiadać się o przyszłości serbskiego szkoleniowca.

- Głównym celem jest zapewnienie sobie utrzymania. Jak zdobędziemy 40 punktów będziemy myśleć o czymś innym - stwierdził były prezydent.

Rekord świata na 100 m stylem grzbietowym pobity - czytaj tutaj ?