Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Materazzi: Mourinho powinien wrócić do Interu

Obrońca Interu Mediolan Marco Materazzi uważa, że Jose Mourinho powinien wrócić do klubu, z którym w ubiegłym sezonie świętował zdobycie Pucharu Mistrzów. Włoch twierdzi, że Portugalczyk nie powinien się godzić na takie traktowanie w Realu, odnosząc się do ostatnich wypowiedzi Mourinho w prasie.
Zdaniem Materazziego, który nie ukrywa bliższej przyjaźni z Portugalczykiem, Mourinho powinien podziękować Realowi Madryt i rozstać z klubem po tym, jak zarząd "Królewskich" odmówił Portugalczykowi we wzmocnieniu zespołu.

- Byłoby świetnie, gdyby Leonardo i Mourinho mogli razem prowadzić zespół - powiedział Włoch dla Itasportpress.it. Mam nadzieję, że Mourinho pewnego dnia wróci.

Sam trener Realu Madryt nie wyklucza, że w latem pożegna się z klubem ze stolicy Hiszpanii, ponieważ nie czuje wsparcia ze strony kierownictwa zespołu.

Powrót na San Siro jest mało prawdopodobny, biorąc pod uwagę ostatnie sukcesy Leonardo, który przejął zespół po Rafaelu Benitezie. Mediolańczycy w ostatnich czterech meczach zdobyli komplet punktów.

Mourinho narzeka na współprace z klubem ?