Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Były dyrektor o Juve: Nie mają szans na mistrzostwo

Były dyrektor generalny Juventusu Turyn Luciano Moggi stwierdził na antenie włoskiego radia, że "Stara Dama" nie ma najmniejszych szans na mistrzostwo Włoch. - Scudetto? Zdecydowanie nie. Brakuje im jakości - powiedział słynny działacz piłkarski.
Po siedemnastu kolejkach Juventus zajmuje w tabeli czwarte miejsce ze stratą pięciu punktów do prowadzącego Milanu. Wśród sympatyków "Starej Damy" rozgorzała dyskusja, czy klub który z roku na rok radzi sobie coraz lepiej, jest w stanie wywalczyć w tym roku tytuł.

- Scudetto? Zdecydowanie nie. Brakuje im jakości, brakuje im piłkarzy. W szczególności takich, którzy wiedzą jak zmienić losy meczu, w którym się przegrywa - powiedział Moggi.

- Pierwsza trójka na koniec sezonu będzie pewnie wyglądać następująco: Milan, Inter, Roma, a na czwartym miejscu będzie pewnie Juventus. Jest on lepiej przygotowany do osiągnięcia takiego wyniku niż Lazio czy Napoli - dodał były dyrektor klubu.

- Moim zdaniem Juve potrzebuje piłkarzy z większym doświadczeniem i klasą, a takich właśnie tu brakuje. Udało im się skompletować jednak całkiem dobry skład zdolny do osiągania niezłych wyników - zakończył Moggi.

Juventus usunął Bońka ze swojej Galerii Sław ?