Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Serie A. Po Cassano ukarany kolejny gracz Sampdorii

Przekleństwem są dla włoskiej Sampdorii... przekleństwa. Ledwo zawiesiła napastnika Antonio Cassano, który publicznie wyklinał prezesa klubu, by dwa dni później jego zastępca Nicola Pozzi otrzymał od ligi karę za... przeklinanie w szatni.
Sport.pl na Facebooku! Sprawdź nas ? 

Raptem w niedzielę klub zawiesił ? w prawach zawodnika reprezentanta Italii Antonio Cassano. Napastnik Azzurrich najprawdopodobniej na stałe pożegna się z klubem za publiczną kłótnię i zwyzywanie prezydenta klubu. Jego miejsce zajął Nicola Pozzi, ale miejscem w podstawowym składzie się nie nacieszył. Piłkarz został podsłuchany, gdy przeklinał po meczu w klubowej szatni. Liga nałożyła na zawodnika karę - zakaz występu w następnej kolejce. Dla piłkarza o zbyt długim i ostrym języku ma być to ostrzeżenie.

Dla Sampdorii za to - na pewno osłabienie. Klub będzie dysponował tylko jednym nominalnym napastnikiem - Giampaolo Pazzinim. O ile nie dojdzie do porozumienia z 28-letnim Cassano. Włoskie media już spekulują nt. jego nowego pracodawcy. Głównymi kandydatami są Inter Mediolan, Juventus Turyn, AC Milan i Manchester City.

Cassano przeprosił za obrażenie prezydenta Riccardo Garrone, ale już w minioną niedzielę nie brał udziału w zwycięskim 1:0 meczuu z Cesena. W niedzielę szósty zespół Serie A ugości na własnym boisku Catanię.

Elegancka gra wg Ibrahimovicia ?