Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Serie A. Benitez chwali Morattiego, krytykuje właścicieli Liverpoolu

Rafael Benitez mówi, że cieszy się, że może pracować w Interze Mediolan z prezesem Massimo Morattim, który zna się na piłce. - Przed rokiem w Liverpoolu byli dyrektorzy, którzy o futbolu nie mieli żadnego pojęcia - powiedział trener mistrzów Włoch.
Latem hiszpański trener przeniósł się po sześciu latach z Liverpoolu do Interu Mediolan. Przejął zespół po Jose Mourinho, który w zeszłym sezonie zdobył wszystko - triumfował w Lidze Mistrzów, obronił mistrzostwo kraju oraz wywalczył Puchar Włoch.

- Przez ostatni rok w Liverpoolu musiałem współpracować z pionem zarządzającym, który kompletnie nie miał pojęcia o piłce nożnej. Nie można było z nimi zamienić o tym kilku zdań - powiedział na konferencji prasowej Benitez. - Z prezesem Morattim pracuje mi się fantastycznie, on wie o co chodzi w futbolu - dodał trener Interu.

Relacje Beniteza z amerykańskimi właścicielami Liverpoolu Tomem Hicksem oraz Georgem Gillettem, którzy wpędzili klub w długi i wystawili na sprzedaż, nie układały się najlepiej, ale do tej pory Hiszpan milczał.

Mihajlovic się zastanawia. Czy Boruc zagra z Genuą? ?


Więcej o: