Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Serie A: Benitez w Interze w ciągu 48 godzin?

- W ciągu 48 godzin Rafael Benitez może zostać trenerem Interu Mediolan - pisze włoska 'La Gazzetta dello Sport'. Według informacji gazety prezydent Interu Massimo Moratti wybiera się do luksusowego kurortu na Sardynii, gdzie przebywa były trener Liverpoolu.
Rafael Benitez znalazł się na początku trenerskiej listy życzeń Interu, po tym jak klub opuścił Jose Mourinho. Hiszpan, który kilka dni temu przestał być szkoleniowcem angielskiego Liverpoolu, postanowił odpocząć - obecnie przebywa w jednym z luksusowych kurortów na Sardynii.

Jak podaje włoski dziennik spotkać się z nim tam ma zamiar prezydent Interu Mediolan Massimo Moratti. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, nawet w ciągu 48 godzin możemy spodziewać się oficjalnej informacji dotyczącej losów Beniteza w Interze.

W międzyczasie swoją opinię na temat przyszłości Hiszpana wyraził pomocnik Liverpoolu Javier Mascherano.

- Tylko ktoś taki jak Benitez może zastąpić kogoś takiego jak Mourinho. Jest znakomitym trenerem i typem zwycięzcy. Dobrze odnajdzie się we Włoszech, bo tam gra się taktycznie. Benitez myśli taktycznie nad wszystkim. Inter dobrze wybrał, interesując się nim - powiedział Mascherano.

Argentyńczyka coraz częściej wiąże się z transferem do Interu. Oto jak skomentował te pogłoski sam piłkarz:

- Ja w Interze? Nie wiem, jak wyglądać będzie moja przyszłość, ale spędziłem z Benitezem kilka wspaniałych lat i moja piłka to jego piłka - kończy Mascherano.

Real dołączy do rywalizacji o Fabregasa?  »


Więcej o: