Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Serie A. Włoskie media spekulują o przyszłości Szczęsnego. Przejdzie do Napoli czy wróci do Arsenalu?

Włoskie media rozpisują się o przyszłości Wojciecha Szczęsnego. Polak dobrze radzi sobie w AS Romie, ale niewykluczone, że to jego ostatni sezon w Rzymie.
Polak został wypożyczony na drugi sezon z Arsenalu. Rzymianie mogą mieć problem z wykupem Szczęsnego. Musieliby zapłacić aż 16 mln euro. Według "Corriere dello Sport" Roma nie skorzysta z tej opcji - pieniądze woli przeznaczyć na piłkarzy z pola. Sam Szczęsny miałby wrócić do Arsenalu by rywalizować o miejsce w składzie 34-letnim Petrem Cechem.

Nieco inny scenariusz pisze "Calciomercato". Szczęsnego ma obserwować Napoli (grają tam Arkadiusz Milik, Piotr Zieliński i Igor Łasicki), które jest nie do końca zadowolone z postawy Pepe Reiny w tym sezonie.

Ewentualne odejście Szczęsnego z Romy otworzyłoby furtkę do powrotu na Stadio Olimpico Łukaszowi Skorupskiemu. Polak jest wypożyczony na drugi sezon do Empoli, gdzie zachwyca w tym sezonie i zbiera bardzo dobre oceny. W Romie mógłby rywalizować o miejsce w pierwszym składzie z Brazylijczykiem Alissonem.Oto Matilde Rossi, zjawiskowa dziewczyna Łukasza Skorupskiego! [ZDJĘCIA]