Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Arkadiusz Milik może już ćwiczyć z piłką

W czwartek Arkadiusz Milik był na kolejnej konsultacji po operacji więzadeł kolana w klinice Villa Stuart. Lekarze dali mu zielone światło do ćwiczeń z piłką - poinformowało Napoli na swojej stronie internetowej.
Milik podczas meczu reprezentacji Polski z Danią doznał ciężkiej kontuzji kolana. Polak uszkodził więzadło krzyżowe, konieczna była operacja. Kilka dni po zabiegu rozpoczął intensywną rehabilitację, ale cały czas jego stan monitorują klubowi lekarze.

W czwartek piłkarz udał się do kliniki Villa Stuart, gdzie przechodził zabieg. Doktor Mariani, który operował kolano Polaka, stwierdził, że rekonwalescencja przebiega zgodnie z planem. Milik dostał też zgodę na ćwiczenia z piłką, trening elementów technicznych. Nadal będzie trenował w basenie i wykonywał ćwiczenia pod okiem rehabilitanta.

Napoli nie informuje, kiedy Milik będzie gotowy do gry. Początkowo mówiło się o tym, że polski napastnik sezon ma już z głowy. Prezydent Napoli Aurelio di Laurentiis zdradził niedawno, że Polak może wrócić do gry już w styczniu.Były bramkarz reprezentacji Niemiec zrobił z siebie bestię i zadebiutował w WWE!