Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Oficjalne! Eleven Sports z ligą hiszpańską, włoską i francuską w UPC

To już oficjalne. Telewizja Eleven Sports doszła do porozumienia z kablówką UPC. Oznacza to, że abonenci największego operatora telewizji kablowej w Polsce będą mogli oglądać transmisje wydarzeń sportowych z najwyższej półki.
Od czwartku 11 lutego kanały Eleven Sports Network będą przez miesiąc dostępne w ramach promocji dla abonentów pakietów Select i Max w UPC. Po tym okresie kanał znajdzie się w ofercie dodatkowej.

- Bardzo cieszymy się z tego, że rozpoczynamy współpracę z największym operatorem telewizji kablowej w Polsce. To znak, że istnieje wśród polskich kibiców zapotrzebowanie na transmisje z ciekawych wydarzeń sportowych - mówi Danny Menken, dyrektor zarządzający grupy Eleven Sports Network.

W ramówce kanału znajduje się wiele topowych wydarzeń sportowych. Głównie chodzi o piłkę nożną - m.in. ligę hiszpańską, włoską i francuską. Zobaczymy tam też inne dyscypliny sportowe, jak choćby piłkę ręczną czy tenis.

O sprawie pisaliśmy dziś rano powołując się na portal Weszło.com: - Z naszych informacji wynika, że od 11 lutego aż do 10 marca do północy dla osób, które wykupiły pakiety Select lub Max, oba kanały Eleven będą dostępne za darmo. Dopiero później będzie trzeba podjąć decyzję, czy chce się je oglądać dalej.Transferowy quiz Legii! Nie będzie pytania o "Lewego", ale o Real już tak... [QUIZ]