Włochy. Dwa gole Kupisza [WIDEO]

Tomasz Kupisz strzelił dwa gole dla Brescii w meczu z Avellino (3:3). To pierwsze bramki polskiego pomocnika w tym sezonie.

W Brescii ma pewne miejsce w podstawowym składzie. Grał od pierwszej minuty w każdym z dotychczasowych ośmiu spotkań, ale pierwsze trafienia zanotował dopiero w piątek. W 54. minucie wyrównał na 2:2, a po paru minutach dał Brescii prowadzenie. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 3:3.

- Jestem zadowolony, bo czekałem na gole. Dziękuję kolegom za asysty, nie mogłem ich nie wykorzystać - powiedział po meczu.

Kupisz w poprzednim sezonie grał w Cittadelli. Ta spadła z Serie B do niższej ligi. Brescia również miała grać w Serie C, lecz została w drugiej po bankructwie i degradacji Parmy do ligi amatorskiej. Brescia jest obecnie dziesiąta z dziesięcioma punktami. Do lidera Cagliari traci sześć punktów.