Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Serie A. Fiorentina chce pozwać Salaha, bo nie chce u niej grać

Fiorentina zamierza pozwać Mohameda Salaha za rzekome złamanie umowy, na podstawie której Egipcjanin miałby grać we Florencji również w przyszłym sezonie.
Salah został wypożyczony do Włoch z Chelsea zimą. W 16 meczach ligowych strzelił 6 goli. Fiorentina chciała go zatrzymać u siebie i dogadała się z nim oraz z Chelsea na przedłużenie wypożyczenia o rok. Jednak Salah dość jasno dał do zrozumienia, że nie zamierza nadal występować w Fiorentinie pomimo bardzo dobrej oferty finansowej. Chce zagrać w innym włoskim zespole.

Według Fiorentiny złamał w ten sposób umowę. Z oświadczenia opublikowanego na oficjalnej stronie internetowej wynika, że sprawą zajmują się w tej chwili klubowi prawnicy. Mają ocenić "wszystkie możliwe sposoby w jaki można ochronić prawa klubu". Fiorentina utrzymuje, że porozumienie mogło zostać zerwane jedynie przez nią lub przez Chelsea. Salah mógłby rozmyślić się, informując o tym klub przed 30 czerwca. Jednak tego nie zrobił, przez co Włosi oczekują jego przybycia na pierwszy przedsezonowy trening (13 lipca).

Agent Salaha nazwał działania Fiorentiny "żałosnymi". - Salah woli zagrać w klubie z innymi wartościami, zachowującym się profesjonalnie - powiedział Ramy Abbas. Sytuację bacznie obserwują Inter, Roma oraz Juventus, które mogą być zainteresowane sprowadzeniem reprezentanta Egiptu.

Oto najbrzydsze sportowe puchary. Nie chcielibyście takiego zdobyć [ZDJĘCIA]


Zdjęcie Adidas Piłka nożna EPP Glider S12242 Zdjęcie Adidas Piłka nożna UEL Capitano F93394 Zdjęcie Adidas Cafusa CONFED Z19716
Adidas Piłka nożna EPP Glid... Adidas Piłka nożna UEL Capi... Adidas Cafusa CONFED Z19716
Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ?
źródło: Okazje.info