1
0
1
Juventus
Bramki: Tevez (14.), Bonucci (31.), Morata (65.) Kartki: Padoin, Tevez - żółta Skład: Buffon - Padoin, Bonucci, Chiellini, Evra - Marchisio (84. Ogbonna), Pirlo, Pogba - Vidal - Tevez (90. Llorente), Morata
Milan
Bramki: Antonelli (28.) Kartki: Essien - żółta Skład: Lopez - Zaccardo (78. Rami), Alex, Paletta, Antonelli - Poli (62. Bonaventura), Essien, Muntari - Cerci, Menez (37. Pazzini), Honda
?Stara Dama? pokonała Milan 3:1 i umocniła się na pozycji lidera Serie A. Bramki dla gospodarzy strzelali: Tevez, Bonucci i Morata. Milan zdołał odpowiedzieć tylko trafieniem Antonellego.
Mistrz Włoch od początku narzucił swój styl gry i już w 14. minucie wyszedł na prowadzenie za sprawą Carlosa Teveza. Najskuteczniejszy piłkarz ligi włoskiej w tym sezonie po podaniu od Alvaro Moraty znalazł się sam na sam z Diego Lopezem i pewnie umieścił piłkę w bramce. Milan szybko zdołał się otrząsnąć i niecały kwadrans później doprowadził do remisu. Rzut rożny na gola po uderzeniu głową zamienił Antonelli.

Okazało się, że był to jedyny powód do radości piłkarzy gości w tym meczu. 180 sekund później korner wykonał Andrea Pirlo, a gola po zgraniu piłki przez Teveza zdobył Bonucci.

Druga połowa dostarczyła zdecydowanie mniej emocji. Do końca pozbawił ich gol Moraty, który w 65. minucie doskoczył do piłki odbitej od słupka i wpakował piłkę do siatki obok bezradnego Diego Lopeza. Wynik utrzymał się do końca i to Juventus mógł cieszyć się z 16. zwycięstwa w tym sezonie.

"Stara Dama" ma obecnie siedem punktów przewagi nad Romą, która w niedzielę spróbuje zmniejszyć stratę w meczu z Cagllari. Z kolei Miał zanotował czwartą porażkę w przeciągu sześciu ostatnich spotkań i plasuje się dopiero na 10. pozycji. Tych zdjęć sportowcy mogą się trochę wstydzić. Jak wyglądali w dzieciństwie?