Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Salamon wypożyczony do klubu z Serie B

Bartosz Salamon został wypożyczony z Sampdorii Genua do występującej w Serie B Pescary Calcio.
Bartosz Salamon przygodę z piłką we Włoszech zaczynał w Serie B, w barwach Brescii Calcio. Stamtąd został wypożyczony do Foggi. 31 stycznia 2013 roku został zawodnikiem Milanu, z którym podpisał czteroipółletnią umowę. W Milanie jednak długo miejsca nie zagrzał i pół roku później przeszedł do Sampdorii.

U trenera Sampdorii Sinisy Mihajlovicia zagrał tylko w czterech spotkaniach i klub zdecydował się ostatniego dnia okienka transferowego wysłać Polaka na roczne wypożyczenie do Pascary. W poprzednim sezonie Pescara zajęła 20. miejsce w Serie A i spadła do II ligi.

Salamon ma na koncie pięć występów w dorosłej reprezentacji Polski.

Miniprzewodnik po występach polskich piłkarzy za granicą


Więcej o:
Komentarze (3)
Salamon wypożyczony do klubu z Serie B
Zaloguj się
  • shago0

    Oceniono 7 razy 1

    to ten fornalikowy internacjonał lewel? to faktycznie się rozwinął talent. na tych naszych kopaczach nie poznają się zagraniczni trenerzy. Polska myśl szkoleniowa lekceważy Polanskiego i Boenischa a zachodni trenerzy wystawiają ich regularnie w pierwszym składzie np. lidera bundesligi. z kolei polska myśl szkoleniowa docenia klicha, wolskiego i milika a zachodni trenerzy nie biorą ich nawet na rezerwę.
    nie sądzicie, że jest tu jakiś paradoks, którego nie da się wytłumaczyć tylko mityczną polską myślą szkoleniową. kasa i rudzielec, niby nic a znaczy wiele, spróbujcie choć raz być prezesem tak jak ja.lalalalala

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX