Serie A. Balotelli rozpłakał się w czasie meczu z Napoli

Mario Balotelli, napastnik Milanu, rozpłakał się podczas spotkania z Napoli, które jego zespół przegrał 1:3. Rossoneri w tym sezonie spisują się wyjątkowo słabo. W Serie A zajmują dopiero 10. miejsce.

Dla Milanu mecz rozpoczął się świetnie. Już w 8. minucie goście wyszli na prowadzenie po golu Taarabta. Z prowadzenia jednak nie cieszyli się zbyt długo. Trzy minuty później wyrównał Inler po podaniu Jorginho.

W drugiej połowie to gospodarze przeważali. Na prowadzenie Napoli w 56. minucie wyprowadził Gonzalo Higuain. Argentyńczyk ustalił wynik spotkania na 3:1 w 82. minucie.

Balotelli opuścił boisko w 73. minucie, zmienił go Pazzini. W internecie pojawiło się zdjęcie, na którym widać, jak napastnik reprezentacji Włoch płacze.