Skład:Padelli - Darmian, Glik, Moretti, Pasquale - Vives, Basha (68. Brighi), Farnerud (81. Masiello) - El Kaddouri, Immobile (53. Meggiorini), Cerci
Lazio
Kartki:Biglia, Perea - żółta
Skład:Marchetti - Konko, Cana, Dias, Pereirinha (46. Keita) - Biglia (62. Floccari) - Candreva, Onazi, Hernanes (75. Ederson), Lulić - Perea
Polski obrońca Kamil Glik był bohaterem swojego zespołu w meczu z Lazio Rzym. Jego drużyna wygrała 1:0, a on sam strzelił zwycięską bramkę meczu.
Glik gola strzelił już w 19. minucie, wykorzystując podanie od Daniele D'Ambrosio. Polak zdecydował się na płaskie uderzenie, które przyniosło pozytywny rezultat.

Dzięki wygranej, Torino awansowało na 7. miejsce w tabeli. Lazio, rywal grupy Legii Warszawa w Lidze Europejskiej, jest dopiero 12.

Na boiskach Serie A pojawił się również Paweł Wszołek. Polak wszedł w 86. minucie, a jego Sampdoria pokonała 2:0 Catanię.

Relacje z najważniejszych zawodów w aplikacji Sport.pl Live na iOS, na Androida i Windows Phone