Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Serie A. Balotelli: Następnym razem zejdę z boiska

0 : 0
Informacje
Serie A 2012/13 - 37 kolejka
Niedziela 12.05.2013 godzina 20:45
Wyniki szczegółowe
1 Poł
2 Poł
Wynik
Milan
0
0
0
Roma
0
0
0
Składy i szczegóły
Milan
Kartki: Ambrosini (żółta), Balotelli (żółta), Constant (żółta), Muntari (czerwona) Skład: Abbiati, Ambrosini, Balotelli, Boateng (Nocerino 78'), Constant, De Sciglio, El Shaarawy , Flamini (Pazzini 81'), Mexes, Muntari, Zapata
Roma
Kartki: Burdisso (żółta), Dodo (żółta), Totti (czerwona) Skład: Lobont, Bradley, Burdisso, Dodo, Lamela, Leandro Castan, Marquinho (Pazzini 74') , Marquinhos, Osvaldo (Destro 82'), Perrotta (Pjanic 71'), Totti
Napastnik AC Milan Mario Balotelli zapowiedział, że gdy po raz kolejny zdarzy się, że będzie obrażany na tle rasistowskim, zejdzie z boiska w trakcie meczu. Do takich wydarzeń doszło w niedzielnym meczu z AS Romą.
Balotelli w wywiadzie z CNN przyznał, że już był bliski zejścia z boiska w meczu z Romą. - Jeśli to się zdarzy jeszcze raz, będę chciał zejść z boiska. Już prawie to zrobiłem w niedzielę - powiedział piłkarz Milanu.

Na początku drugiej połowy meczu Milanu z Romą rasistowskie okrzyki wytrąciły z równowagi sędziego Gianlucę Rocchiego, który przerwał spotkanie. Istniało niebezpieczeństwo, że mecz nie zostanie dokończony. Balotelli trochę prowokująco uciszał kibiców z Rzymu, przykładając palec do ust, a do sektora gości udał się kapitan Francesco Totti, który prosił kibiców o godne zachowanie. Ostatecznie po kilku minutach arbiter wznowił mecz.

Roma została ukarana w poniedziałek karą 50 tysięcy euro.