Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Serie A. Daniele De Rossi chciał nabrać sędziego. Symulka roku? [WIDEO]

Daniele De Rossi, jeden z najważniejszych piłkarzy Romy, we wtorkowym meczu w bezczelny sposób próbował wymusić kartkę rywala. Sędzia nie dał się nabrać, a De Rossi stał się pośmiewiskiem internautów.
W przegranym 0:1 meczu z Chievo w trakcie sprzeczki z Dario Dainellim De Rossi chciał wykorzystać moment nieuwagi arbitra i wymusić kartkę rywala. Gdy sędzia się odwracał, De Rossi udał, że został uderzony przez rywala.

Dainelli nawet nie wykonał ruchu w jego kierunku. De Rossi odepchnął rywala, upadł na murawę i zaczął zwijać się z bólu. Sędzia nabrać się na aktorskie popisy nie dał. Z niewiadomych przyczyn próba wymuszenia kartki rywala uszła De Rossiemu na sucho.Nagranie z nieudanej próby wymuszenia kartki rywala momentalnie trafiło do internetu, a De Rossi stał się pośmiewiskiem. "Symulka roku", "Żałosny", "Haniebny", "Żenujące", "To kretyn" - tak internauci piszą o tym, co zrobił w meczu z Chievo De Rossi.

Środkowy pomocnik przez całą seniorską karierę związany jest z Romą. Przez 12 lat rozegrał 306 meczów, strzelił 33 gole, wywalczył dwa Puchary Włoch i jeden Superpuchar. W kadrze Włoch rozegrał 84 spotkania, zdobył 14 bramek. W 2006 roku został mistrzem świata.