Serie A. Niesamowity gol niemal z połowy boiska w meczu Palermo z Chievo

Fabrizio Miccoli zdobył w niedzielę dla Palermo aż trzy gole, jednak kibice najdłużej zapamiętają mu niesamowitą bramkę strzeloną.... z połowy boiska.
Palermo rozniosło Chievo na własnym stadionie aż 4:1. Miccoli pierwszą bramkę strzelił już w 13. minucie z rzutu wolnego. W 28. minucie Chievo doprowadziło do wyrównania, ale druga połowa to już festiwal strzelecki Palermo i popis piłkarskich umiejętności Miccolego. W 59. minucie dostał piłkę od Brienzy i uderzył mocno po ziemi wyprowadzając swój zespół na prowadzenie, chwilę potem jednak Brienza dostał drugą żółtą kartkę i Palermo musiało radzić sobie w dziesiątkę.

Osłabienie najwidoczniej nie podcięło im skrzydeł, bowiem na 3:1 podwyższył Giorgi, zaś dwie minuty później Miccoli potężnie huknął z dystansu:

Palermo z dorobkiem 4 punktów zajmuje 17. pozycję w tabeli Serie A.

Czat z Natalią Partyką

W poniedziałek o 11 odbędzie się pierwszy czat na żywo na facebookowym profilu Sport.pl. Naszym gościem będzie gwiazda igrzysk olimpijskich i paraolimpijskich w Londynie - Natalia Partyka. Już dziś zapraszamy Was do zadawania pytań! Więcej szczegółów tutaj.