Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Serie A. Zaskakująca wymiana na linii Inter - Milan

Inter Mediolan i AC Milan chcą się wymienić napastnikami. Do Interu miałby przejść Antonio Cassano, w przeciwnym kierunku Giampaolo Pazzini. Obaj piłkarzy negocjują już indywidualne kontrakty.
Transakcję tę potwierdził dyrektor wykonawczy Milanu Adriano Galliani. - Rozmowy trwają. Antonio (Cassano -red.) sam poprosił o odejście. Wymiana za Pazziniego jest najbardziej możliwym scenariuszem - powiedział dziennikarzom.

Milan ostatnio tnie koszty. Głównym ruchem była sprzedaż Zlatana Ibrahimovicia do Paris Saint Germain. Nikogo nie kupiono w zamian. Rozwścieczyło to kibiców Rossonerich, którzy zaczęli oddawać zakupione wcześniej karnety. Teraz właściciel klubu Silvio Berlusconi chciałby pozyskać napastnika, który mógłby grać na szpicy. Takim nie jest Cassano, który bardzo często gra z tyłu. Na tej pozycji trener Massimiliano Allegri widzi Robinho.

Cassano w Milanie jest od półtora roku. Większość poprzedniego sezonu stracił jednak z powodu choroby serca. Wrócił w końcówce i zdołał jeszcze pojechać na Euro, gdzie był podstawowym napastnikiem wicemistrzów Europy Włoch. Już w czasie turnieju mówił o swojej niepewnej przyszłości w Milanie.