Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Serie A. Fani Milanu wściekli po sprzedaży gwiazd. Chcą dymisji Berlusconiego

Po sprzedaży Thiago Silvy i Zlatana Ibrahimovicia fani Milanu są wściekli na właściciela klubu Silvio Berlusconiego i domagają się wzmocnień. ?Jeśli Berlusconi nas nie szanuje, powinien opuścić klub? - piszą kibice.
Zamiast wzmocnień Milan pozbył się swoich dwóch gwiazd - Zlatan Ibrahimović i Thiago Silva przeszli do PSG, a Robinho i Antonio Cassano mogą opuścić klub w najbliższych dniach. - Transfer do Paryża nie był moją decyzją. To nie moja wina, że odchodzę i jest mi żal kibiców Milanu. Ani ja, ani moja rodzina nie chcieliśmy opuszczać Mediolanu - powiedział Silva.

Ta wypowiedź oraz działania klubu rozwścieczyły kibiców. "Klub pozbywa się swoich najlepszych piłkarzy i nie ma pomysłu na przyszłość" - napisał jeden z kibiców na forum Milanu. Inni byli bardziej kategoryczni. "Jeśli Berlusconi nas nie szanuje, powinien opuścić klub."

Milan będzie się teraz starał pozyskać następcę Ibrahimovicia. Z klubem łączono napastnika Manchsteru City Edina Dżeko, Dimitara Berbatova z Manchesteru United oraz Andy'ego Carrolla z Liverpoolu, ale żaden z nich nie jest zawodnikiem klasy Ibrahimovicia.