Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Primera Division. Atletico chce zatrudnić Beniteza

Rafael Benitez dostał propozycję pracy w Atletico Madryt. Hiszpański trener ma się nad nią zastanowić podczas urlopu, a po powrocie za około 10 dni dać odpowiedź.
Po bardzo nieudanej przygodzie z Interem Mediolan, Rafa Benitez dostał szansę na powrót do pracy. Choć sam wcześniej mówił, że najchętniej wróciłby do Anglii, to propozycję z Atletico poważnie rozważa.

Były menedżer Liverpoolu mówi, że nie spieszy się z powrotem do trenowania i musi wnikliwie przeanalizować wszystkie opcje, aby wybrać tę najlepszą.

Benitez na początku minionego sezonu zastąpił na stanowisku trenera Interu Mediolan Jose Mourinho. Mimo wygrania klubowych mistrzostw świata, w lidze Nerazzurrim szło dużo gorzej. W grudniu Hiszpan stracił pracę.

Benitez w lutym podkreślał, że zawsze sympatyzował z Atletico, mimo że w przeszłości był trenerem grup młodzieżowych w Realu Madryt: - Zawsze miałem sympatię dla Atletico, miałem tam przyjaciół i mój ojciec również im kibicował, a nie Realowi.

Atletico Madryt w minionym sezonie zajęło w Primera Division szóste miejsce i awansowało do Ligi Europy. Mimo to, trener Quique Sanchez Flores nie dostał propozycji przedłużenia kontraktu.

Valdano odchodzi z Realu Madryt ?