Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Primera Division. Guardiola: Dostaliśmy nauczkę

2 : 0
-
Trener Barcelony po jej pierwszej w tym sezonie porażce na Camp Nou przyznał, że jest to dla jego drużyny porządna nauczka - Musimy grać z głową - stwierdził Pep Guardiola.
Poprzednie spotkanie w lidze Barcelona przegrała 11 września ubiegłego roku w 2. kolejce Primera Division z Herculesem (0:2). Tym razem po trudach w Lidze Mistrzów nie sprostała Realowi Sociedad, którzy ograł faworyta na jego boisku 2:1.

- To ważna lekcja dla nas. Musimy grać z głową, wciąż potrzebujemy czterech punktów, by zdobyć tytuł i one same się nie zdobędą - powiedział Guardiola po meczu.

- Jesteśmy drużyną zdolną do wygrywania i przegrywania. Byliśmy dziś w trudnej sytuacji kadrowej, wielu naszych zawodników jest wykluczonych. W drugiej połowie graliśmy dobrze, ale nie mogliśmy zapanować nad sytuacją, nie mieliśmy kontroli nad piłką - dodał.

- Przed półfinałem Ligi Mistrzów zawsze lepiej jest wygrać, ale będziemy analizowali tę porażkę, musimy dobrze przygotować się do wtorkowego meczu - zakończył trener Barcelony.

Czytaj więcej o meczu Barcelony ?