Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Primera Division. Krkić: Postawa Benzemy mnie zmotywowała

Karim Benzema był w styczniu bliski opuszczenia Realu Madryt. Do transferu jednak nie doszło, a Francuz odnalazł swoją skuteczność i kolejnymi bramkami wynagrodził władzom klubu swoje słabe występy w pierwszych meczach w barwach ?Królewskich?. - Postawa Benzemy mnie zmotywowała. Był na wylocie z Madrytu, lecz wtedy udowodnił, że jest świetnym piłkarzem - stwierdził piłkarz Barcelony Bojan Krkić.
Po słabym początku przygody z Realem Madryt, w ostatnich tygodniach Karim Benzema jest niezwykle skuteczny. Jego postawa na boisku zmotywowała...Bojana Krkicia, napastnika FC Barcelony, największego rywala Realu w walce o tytuł w Primera Division.

- To, czego dokonał Benzema, dało mi siłę i wiarę, że mogę dokonać podobnych rzeczy. Zawsze strzelałem wiele bramek i zamierzam to kontynuować - powiedział o ostatnich występach Francuza Bojan Krkić.

Młody napastnik przyznał, że jego celem jest zostanie w Barcelonie i pomoc drużynie w osiąganiu kolejnych sukcesów. - Musze skoncentrować się na dobrej grze w tym sezonie. Chcę tu zostać i walczyć o osiągnięcie swoich celów. Gram w końcu w najlepszej drużynie na świecie - przyznał napastnik Barcelony.

20-letni Bojan w 100 występach w Primera Division zdobył 25 bramek.

Karim Benzema w 24 występach na ligowych boiskach w tym sezonie trafił do bramki rywala dziesięć razy. Skuteczny jest także w innych rozgrywkach. W Copa del Rey zdobył 5 bramek w 7 meczach, a w Lidze Mistrzów pokonywał bramkarzy sześciokrotnie.

Ronaldo powinien wrócić na mecz z Tottenhamem?