Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Primera Division. Pozytywne komentarze Ronaldo pod adresem kolegów

Hiszpańska ?Marca? przeprowadziła wywiad z Cristiano Ronaldo, w którym Portugalczyk określił na jakim etapie wracania do pełnej dyspozycji jest jego klubowy kolega Kaka. - Ma się coraz lepiej. Nie jest jednak jeszcze gotowy na 100% - twierdzi portugalski gwiazdor Realu Madryt.W rozmowie Portugalczyk wstawił się też w obronie krytykowanego Karima Benzemy.
- Kaka będzie miał trochę problemów z powrotem do swojej dawnej dyspozycji. Jednak takie trudności ma każdy zawodnik, który wraca do gry po poważnej operacji - uważa Cristiano Ronaldo.

Kaka przeszedł operację lewego kolana 5. września 2010 roku. Do treningów wrócił dopiero w grudniu.

Ronaldo zapewnia, że Brazylijczyk ciężko pracuje, aby wrócić na boisko. - Jestem pewien, że mu się uda - twierdzi Ronaldo. - Jeżeli nie dotknie go kolejny przykry uraz, nadal będzie dla nas bardzo ważnym zawodnikiem. On cały czas jest gwiazdą - dodał.

Oskarżany o egoizm Ronaldo tym razem bardzo życzliwie wypowiadał się na temat kolegów z zespołu. Stanął nawet w obronie krytykowanego napastnika Realu Karima Benzemy. - Moim zdaniem krytyka pod adresem Benzemy jest niezasłużona. Gdy przeanalizujecie ostatnie jego występy, zobaczycie że podejmuje wiele prób i walczy. Nie zawsze wszystko się udaje, np. strzelanie bramek, ale Karim ma niesamowitą wartość piłkarską - stwierdził Ronaldo.

Tajemniczy pośrednik otrzymał za transfer Ronaldo milion funtów?