Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

"AS": Kaka od stycznia w Interze? Mourinho dał zgodę

Transfer Kaki do Interu może dojść do skutku już w styczniowym okienku transferowym. Jak donosi hiszpański "As", w odejściu Brazylijczykowi problemów nie będzie robić Jose Mourinho.
Plotki dotyczące powrotu byłego zawodnika Milanu do Włoch ciągnął się od lata. Po przyjściu do Realu, pomocnik zatracił błysk, którym czarował w Serie A i już od dłuższego czasu nie jest w stanie ustabilizować formy. Nie pomagają mu z pewnością kontuzje, z jakimi często musi się zmagać.

Hiszpański "As", powołując się na włoskie media, uważa, że na odejście zawodnika zgadza się Jose Mourinho. Niedawno do zespołu "Królewskich" dołączył Mesut Ozil. Niemiec, którego sprowadzał na Santiago Bernabeu sam szkoleniowiec, gra na tej samej pozycji co Kaka. Brazylijczyk dostał więc zielone światło na odejście, bo gdyby tak się stało to właśnie Ozil wypełniłby po nim lukę.

Kaka to jeden z najlepszych środkowych pomocników ostatnich lat. W roku 2007, otrzymał prestiżową "Złotą Piłkę" przyznawaną przez "France Football" dla najlepszego piłkarza Europy.

Boruc: W Szkocji byłem leniwy »


Więcej o: