Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kolejne przedstawienie na konferencji prasowej Mourinho

Jose Mourinho zamienił kolejną konferencję prasową w przedstawienie. W trakcie spotkania z hiszpańskimi dziennikarzami Mourinho postanowił rozładować napięcie , które w ostatnim czasie narastało pomiędzy trenerem Realu Madryt a miejscowymi mediami.
Mourinho słynął z częstego ścierania się reporterami już we Włoszech w czasie prowadzenia Interu Mediolan. W Madrycie Portugalczyk przebywa dopiero od kilku miesięcy, ale dziennikarze z Półwyspu Iberyjskiego już zarzucili mu, że zbyt często zabrania zawodnikom kontaktowania się z mediami.

Trener "Królewskich" na sobotniej konferencji prasowej był przygotowany, by rozmawiać o tym, jak traktuje hiszpańskie media. Ulubieniec prasy angielskiej wyciągnął kartkę papieru, na której widniała liczba minut, które jego zespół poświęcił dziennikarzom w ubiegłym miesiącu dodając, że media we wrześniu były wyjątkowo uprzywilejowane w kontaktach z klubem.

- Myślałem, że będzie to pierwsze pytanie, ale padło jako czwarte. Macie długopisy? Jesteście gotowi? - powiedział z uśmieszkiem Mourinho.

- 600 minut lub 10 godzin - to jest wasz wrześniowy dostęp do piłkarzy, w tym 13 konferencji prasowych. To fantastyczna sprawa. Wymieńcie inny zespół z całego świata, który robi coś takiego. Inną fantastyczną wiadomością jest to, że jestem bardzo daleki od tego, by zamknąć trening i nie zwołać konferencji. Kontakty Realu z prasą są unikalne, to fantastyczny klub - dodał.

Jose Mourinho postawił "Królewskim" wysoką poprzeczkę - zabrać tytuł La Ligi Barcelonie i wywalczyć 10. trofeum Ligi Mistrzów.

Młoda gwiazda Interu ląduje w żeńskim więzieniu  ?