Primera Division. Barcelona przegrała z Herculesem

FC Barcelona przegrała u siebie 0:2 z Herculesem Alicante w drugiej kolejce Primera Division. Dwa gole dla beniaminka ligi hiszpańskiej zdobył sprowadzony latem z Borussii Dortmund Nelson Valdez.

Zobacz na Z Czuba.tv jak Barca przegrała z beniaminkiem ?

Paragwajski napastnik wyprowadził gości na prowadzenie w 27. minucie meczu, a wynik spotkania ustalił na pół godziny przed końcem. Zwycięstwo 2:0 nad mistrzem kraju na Camp Nou jest dla beniaminka ligi przyjemną odmianą po przegranej w pierwszym meczu sezonu z Athletikiem Bilbao.

W składzie drużyny z Alicante jest także sprowadzony z Juventusu Turyn David Trezeguet, jednak zapisał się on w tym spotkaniu tylko żółtą kartką z 42. minuty.

Barcelona z kolei wygrała pierwszy mecz wyjazdowy z Racingiem Santander 3:0, jednak inauguracja sezonu przed własnym kibicami, z pewnością nie przypadła do gustu trenerowi Guardioli.

Wszystko o Primera Division - znajdziesz na Sport.pl ?