Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Primera Division. Mourinho wprowadza do Realu nowe zasady

Jose Mourinho od pierwszego treningu Realu Madryt wprowadza do zespołu twarde zasady. Jedna z nich brzmi: jeżeli ktoś spóźni się na klubowy autobus, to autobus odjedzie bez niego
- Nie będę czekał na nikogo. Jeśli ktoś się spóźni na klubowy autobus, to po prostu go zostawię. Nawet, żebyśmy mieli grać jednym zawodnikiem mniej - powiedział Portugalczyk.

Mourinho od razu wprowadził pięć złotych reguł, których członkowie składu muszą przestrzegać tak długo, jak długo on będzie dowodził w zespole "Królewskich". Oto one:

1. Każdy, kto spóźni się na trening, nie będzie trenował z drużyną. Musi zamiast tego odbyć trening indywidualny. Treningi zaczynają się o godz. 9:30.

2. Punktualność jest najważniejsza. Klubowy autobus wyjeżdża dokładnie o czasie. Jeżeli ktoś się spóźni, nie jedzie na mecz.

3. Sesje treningowe będą trwać 90 min. Będą intensywne

4. Kontuzjowani gracze muszą przyjeżdżać do bazy treningowej godzinę przed treningiem na badanie. Klubowi lekarze poinformują potem trenera czy uraz pozwala na odbycie treningu.

5. W autobusie klubowym można używać komórek i słuchać muzyki, ale komórki muszą być wyciszone, a poziom głośności pozostałych urządzeń nie może przeszkadzać innym.

Mourinho ewidentnie uważa, że "Galacticos" szczególnie przydałoby się trochę dyscypliny i od pierwszych dni w klubie zamierza im ją zapewnić.GALERIA: Mourinho przejmuje Real ?
kliknij w miniaturkę, żeby przejść do galerii