Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Polacy za granicą. Jerzy Dudek: Wszystko zależy od propozycji

PRZEGLĄD PRASY. - Wydaje się, że Iker Casillas jest niezniszczalny - mówi Jerzy Dudek w wywiadzie z "Super Expressem", ale nie określa jednoznacznie, gdzie zagra w przyszłym sezonie. Nie wyklucza przejścia do Kataru lub USA.
Konkurs. Do wygrania 10 biletów na finał Ligi Mistrzów! ?

- Wszystko zależy od propozycji, jakie dostanę - mówi Dudek. - Ostatnio tez wydawało się, że odchodzę z Realu, a tu miła niespodzianka. może teraz będzie tam samo? - zastanawia się 37-letni bramkarz. - Choć pewnie inne oferty też się pojawią, wtedy usiądę i zastanowię się, co jest najlepsze dla mnie i rodziny - dodaje. Jednocześnie nie wyklucza zupełnej zmiany klimatu. - Słyszałem, ze w Katarze liga jest już naprawdę profesjonalna. Embargo na europejskich bramkarzy zostało już zniesione, więc kto wie? Ciekawy wydaje się też kierunek amerykański. Wciąż jestem ciekawy świata - deklaruje Dudek.

Na razie bramkarz Realu dostał jedynie... propozycję z TVP.

- Telewizja zaproponowała mi kontrakt na komentowanie Mistrzostw Świata w RPA. nie wiem jednak, czy się zgodzę - zaznacza Dudek, tłumacząc, ze nie jest pewien czy chce poświęcić całe wakacje na pracę w RPA.

Trzy bramki strzelił Ireneusz Jeleń ?