Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Cristiano Ronaldo do kibiców Realu Madryt: "pie*** się, skur***!"

Część kibiców Realu Madryt wygwizdywała Cristiano Ronaldo podczas ligowego spotkania z Realem Sociedad (3:0). Kamery wychwytywały, jak Portugalczyk nazywał ich "sku******ami" i kazał im "iść się pi****yć"
Chociaż "Królewscy" wygrali mecz i jeszcze odskoczyli rywalom (Barcelona i Sevilla zgubiły punkty), to kibice i tak nie są ostatnio zadowoleni z postawy, swoich ulubieńców (jedno zwycięstwo w ostatnich pięciu spotkaniach). Ale żeby aż na tyle, aby w 23. min spotkania w La Liga gwizdać na C. Ronaldo po stracie piłki?

To rozzłościło Portugalczyka, którego - jak zarejestrowały kamery telewizji Cuatro - reakcją były skierowane do kibiców, wielokrotnie powtórzone przez niego słowa "hijos de puta", czyli "sku***". W ojczystym języku dorzucił jeszcze "vai tomar no cu!", czyli, w wolnym tłumaczeniu "pie***" się.

Gdy tylko to zauważył, za uspokajanie kolegi zabrał się Sergio Ramos. Chociaż gwizdy się powtórzyły, to wydawało się, że konflikt został zażegnany, gdy Ronaldo celebrował podwyższenie na 2:0 (a przecież asystował też przy pierwszym golu).

Gwiazdor madrytczyków musiał jednak popamiętać fanom zniewagę, bo po zakończonym meczu był jedynym, który nie oklaskiwał kibiców z płyty boiska i nie dziękował za doping. Oprócz niego, mocno wygwizdani zostali także nie mający ostatnio dobrej passy Danilo i Karim Benzema.Zinedine Zidane unika tematu

Na konferencji prasowej trener Realu nie chciał komentować tej sytuacji.

- Cristiano Ronaldo wygwizdany? Zadajesz to pytanie z tak poważną miną, że wolę się po prostu do ciebie uśmiechnąć - wyparował do dziennikarza.

Francuz dodał jednak, że chociaż kibice czasami pozwalają sobie na gwizdy, to zwykle świetnie wspierają zawodników i tego dnia również nie zawiedli.

Wyciekły koszulki Realu Madryt na sezon 2016/17 [ZOBACZ]