Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Primera Division. Luis Suarez wierzy w czystą grę Realu. "Każdy ma ambicje"

Hiszpania żyje rywalizacją Realu Madryt z Barceloną. Jedna z tych drużyn w sobotę zostanie mistrzem kraju. Przed decydującą rozgrywką burzę wywołała premia, którą Real Madryt miałby zapłacić Granadzie za urwanie punktów Barcelonie.
Sytuacja jest jasna. Jeżeli Barcelona pokona na wyjeździe Granadę, zdobędzie mistrzostwo. Jeśli jednak straci punkty, a Real Madryt pokona na Estadio Santiago Bernabeu Deportivo La Coruna. Mistrzem Hiszpanii zostaną "Królewscy". Przed ostatnią kolejką sezonu w Hiszpanii trwa prawdziwa burza. Wywołał ją bramkarz Granady, który przyznał, że jego drużyna może dostać od Realu bonus za urwanie punktów Barcelonie. - Koledzy z drużyny przyznają, że Real może dać nam bonus za urwanie punktów Barcelonie. Według nich bonusy od innych klubów są normalne - przyznał Ivan Kelava. Więcej o całej sprawie pisaliśmy TUTAJ.

Teraz do całego zamieszania odniósł się Luis Suarez. Urugwajczyk przyznał, że wierzy w uczciwą rywalizację. - Każdy zespół ma swoje ambicje. Piłkarze wchodzą na murawę z myślą o zwycięstwie. Nie wierzę, że teraz będzie inaczej - zaznaczył Suarez, cytowany przez serwis Goal.com.

W Hiszpanii "dodatkowa motywacja" innych zespołów jest nielegalna. Jerzy Dudek w swojej książce "NieREALna kariera" przyznał, że takie praktyki są na Półwyspie Iberyjskim normalne. - Nie do mnie należy wydawanie opinii na temat legalizacji czegokolwiek. Każdy zespół chce wygrywać, a każdy zawodnik doskonale wie, co musi robić na murawie. Nigdy nie słyszałem o tego typu rzeczach przed przybyciem do Hiszpanii - przyznał Luis Suarez.

O tym kto zostanie mistrzem Hiszpanii dowiemy się w sobotnie popołudnie. - Chcemy wygrać, ale Granada również będzie chciała zakończyć sezon zwycięstwem - powiedział napastnik Barcelony.

Początek meczu Granada - Barcelona i Deportivo - Real w sobotę o godz. 17. Realcja na Sport.pl i w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE - To jest Twój LIVE.Danielle Grace, czyli nowa dziewczyna Cristiano Ronaldo?
Kto zostanie mistrzem Hiszpanii?