Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Primera Division. Denis Suarez blisko Barcelony. To będzie pierwszy transfer

Barcelona wzmacnia się przed kolejnym sezonem. Do drużyny Luisa Enrique dołączy Denis Suarez - informuje hiszpański dziennik "Sport". 22- letni pomocnik Villarreal w tym sezonie imponuje formą. Transfer jest na ostatniej prostej.
Barcelona nie zamierza czekać z letnimi transferami. Hiszpański dziennik "Sport" nie ma wątpliwości, że do klubu trafi Denis Suarez. 22- letni pomocnik w tym sezonie jest jednym z najlepszych zawodników Villarreal. W 47 spotkaniach strzelił pięć bramek i zaliczył trzynaście asyst.

Suarez grał w przeszłości w Barcelonie, ale nie był w stanie przebić się do pierwszego zespołu. "Duma Katalonii" najpierw wypożyczyła go na dwa lata do Sevilli, a następnie sprzedała do Villarreal. Kataloński klub nie zapomniał jednak zastrzec prawa do pierwokupu utalentowanego piłkarza. Dzięki temu zapłaci za niego tylko 3,25 miliona euro.

Kluby dopinają ostatnie szczegóły. Transfer Suareza ma zostać ogłoszony tuż po finale Pucharu Króla, w którym Barcelona zmierzy się z drużyna Grzegorza Krychowiaka - Sevillą.Czy Denis Suarez to dobre wzmocnienie dla Barcelony?