Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Primera Division. Jose Mourinho wróci do Hiszpanii? To byłaby sensacja

Jose Mourinho od grudnia pozostaje bez pracy. Po tym jak rozstał się z Chelsea był przymierzany głównie do Manchesteru United, ale "The Sun" wpadł na nowy trop. Portugalczyk jest kuszony przez Valencię!
Klub z Estadio Mestalla rozstał się w środę z Garym Nevillem. Anglik zawiódł na całej linii i został zwolniony po zaledwie czterech miesiącach. Neville prowadził Valencię w trzynastu ligowych meczach, wygrał tylko trzy, a jego obowiązki przejął Pako Ayestaran.

Działacze hiszpańskiego klubu nie mają jednak czasu na eksperymenty. Ayestaran to wielka niewiadomo, a jego doświadczenie opiera się głównie na pomocy Rafaelowi Benitezowi w Osasunie i Liverpoolu. Do Valencii ma przyjść szkoleniowiec z doświadczeniem, charyzmą i sukcesami w pracy z europejskimi klubami. Taki jak Jose Mourinho. Zdaniem "The Sun" władze Valencii są w stanie sprostać jego oczekiwaniom finansowym i sprowadzić go z powrotem do Hiszpanii. W latach 2010-2013 Mourinho prowadził Real Madryt.

Portugalczyk od dłuższego czasu łączony jest z Manchesterem United, ale klub z Old Trafford nie ogłosił jeszcze żadnej oficjalnej decyzji.

Plotek nie komentuje również sam Mourinho, co sprawia, że światowe media cały czas spekulują gdzie w przyszłym sezonie zobaczymy 53-letniego trenera.

Mourinho, Buffon, Suarez. Niezwykłe prace rosyjskiej artystki [ZDJĘCIA]


Czy Jose Mourinho powinien wrócić do Hiszpanii?