Primera Division. Sevilla przegrała z Granadą. Błąd Krychowiaka

Sevilla przegrała 1:2 z Granadą w wyjazdowym meczu 18. kolejki ligi hiszpańskiej. Przy jednej z bramek dla gospodarzy błąd popełnił Grzegorz Krychowiak.

Polski pomocnik pomylił się w 37. minucie spotkania. Źle przyjął piłkę na swojej połowie i zabrał mu ją Adalberto Penaranda. Napastnik Granady po krótkim, szybkim rajdzie pokonał bramkarza gości precyzyjnym uderzeniem przy słupku. Był to gol na 2:0, bo wcześniej - w 17. minucie - bramkę zdobył Isaac Success (wtedy po błędzie Sergio Rico, który odbił piłkę wprost pod nogi rywala).

Sevilla zdobyła jeszcze przed przerwą kontaktowego gola, którego autorem był Vitolo. W drugiej połowie miała wiele szans na zdobycie kolejnych, ale świetnie w bramce gospodarzy spisywał się Andres Fernandez. Podenerwowani goście zakończyli mecz w dziesiątkę. Czerwoną kartkę (za dwie żółte) otrzymał Adil Rami.

Po tym spotkaniu Sevilla zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli i traci już 15 punktów do prowadzącego Atletico Madryt. Granada zajmuje 16. pozycję.