Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Agent Lewandowskiego na meczu Realu

Cezary Kucharski, agent Roberta Lewandowskiego, poleciał do Madrytu na sobotni mecz Realu z Getafe - podał serwis "Sportowe Fakty". Czy będzie rozmawiał z prezesem Florentino Perezem w sprawie transferu polskiego napastnika?
Jak podały " SportoweFakty" w sobotę Kucharski obejrzy mecz Realu z Getafe w towarzystwie ambasadora Tomasza Arabskiego. Nie wiadomo, czy dojdzie do spotkania agenta Lewandowskiego z Perezem.

Nie jest tajemnicą, że Real szuka napastników. Władze klubu są pod presją kibiców, którzy po ostatnich kompromitujących wpadkach (jak m.in. porażka 0:4 z Barceloną) domagają się wzmocnień. Do tego, "Królewscy" wobec problemów z prawem Karima Benzemy, na pewno będą szukać napastnika.

Na liście życzeń Lewandowski zajmuje jedno z czołowych miejsc. Real Polaka chce od co najmniej dwóch lat, gdy ten strzelił "Królewskim" cztery gole w półfinale Ligi Mistrzów. Polak miał wtedy już uzgodnione warunki kontraktu z Bayernem. I na razie nigdzie się z Monachium nie wybiera. W Monachium też ani myślą o tym, żeby sprzedawać Polaka, Real na pewno będzie próbował kusić Polaka do zmiany klubu. Lewandowski ma z mistrzami Niemiec jeszcze trzy i pół roku ważnego kontraktu, ale jeszcze w tym roku może spodziewać się renegocjacji umowy i podwyżki ze strony Bayernu.

- Gram tu dopiero półtora roku, jestem zadowolony, ale kariera piłkarza, choć tak krótka, ma to do siebie, że niczego nie da się przewidzieć. Nie mogę więc mówić "nigdy", bo nie wiem, co się stanie - mówił Sport.pl Lewandowski o ewentualnych zmianach klubu.

5 wielkich wpadek Realu Madryt w 5 miesięcy [ZOBACZ]